Zarząd Koła Łowieckiego Głuszec w Lwówku Śląskim dziękuje wszystkim członkom koła, którzy z wielkim zapałem pracują na rzecz koła i łowiectwa. W szczególności za:

  • Pomoc w odbudowie urządzeń łowieckich i ich transportowaniu na wyznaczone miejsca,

  • Pomoc podczas prac na poletkach myśliwskich,

  • Pomoc w organizacji imprez okolicznościowych promujących las i łowiectwo,

Dodatkowo zarząd koła dziękuje Koledze Andrzejowi Buratyńskiemu za wieloletnią pracę włożoną na rzecz koła, w tym za prowadzenie Punktu Sprzedaży Bezpośredniej PSB, którego prowadzenie generuje duży zysk finansowy dla koła. Podziękowania należą się także, za pomoc w organizacji imprez promujących łowiectwo i dobre imię koła, w tym za organizację udziału koła w imprezie „Rodzinna Majówka” odbywającej się corocznie w nadleśnictwie Świeradów, organizację udziału koła w imprezie „Dary Lasu”, na której nasze koło jako jedyne spośród wielu posiada od lat swoje stoisko i zapisało się jako stały element tej imprezy.

 

Jeszcze raz zarząd koła serdecznie dziękuje wszystkim członkom koła i każdemu z osobna za włożony wysiłek oraz poświęcony czas na rzecz koła i wspólnoty myśliwskiej.

 

Z myśliwskim pozdrowieniem Darz Bór!

Zarząd Koła Głuszec w Lwówku Śląskim

 

 

Darz Bór!

W dniu 14 sierpnia 2019 r oba obwody łowieckie zostaną zamknięte w celu przeprowadzenia administracyjnych spraw związanych z wprowadzeniem Elektronicznej Książki Ewidencji na Polowaniu EKEP. 

Książka EKEP będzie obowiązywała od 15 sierpnia 2019 r.

Poniżej znajduje się film instruktażowy ukazujący proces zapisywania się na polowanie za pomocą identyfikatorów, które każdy powinien posiadać już u siebie w skrzynkach mailowych, lub dosłanych dla niektórych za pomocą SMS.

Prosimy o zapoznanie się z obsługą EKEP przy pomocy filmu instruktażowego nagranego przez Kol. Huberta Sadowskiego, prezesa KŁ Cyranka Lubań, który przeprowadzał szkolenie w dniu 10 sierpnia 2019 r. Kolega Hubert bardzo pomógł nam w wprowadzeniu książki do naszego koła za co serdecznie dziękujemy. 

 

Film instruktażowy (Proszę kliknąć tutaj)

 

 

Darz Bór!

Zarząd koła informuje, że w dniu 10.08.2019 r odbędą się szkolenia z obsługi Elektronicznej Książki Ewidencji na Polowaniu (EKEP).

Pierwsze szkolenie zaplanowane jest na godzinę 15:00 na obwodzie 180 w miejscowości Pieszków w nowo powstałym budynku sołectwa Pieszków. 

Drugie szkolenie zaplanowane jest na godzinę 17:00 na obwodzie 259 na domku myśliwskim w Przecznicy.

Szkolenie przeprowadzi Kol. Radosław Jankowski wraz z Kol. Hubertem Sadowskim z KŁ Cyranka Lubań.

Dodatkowo informujemy, że podczas szkolenia będą wydawane nowe odstrzały umożliwiające polowanie z EKEP. Stare odstrzały stracą ważność i będą anulowane z dniem uruchomienia EKEP.

Zapraszamy serdecznie na szkolenie.

(Instrukcja obsługi książki elektronicznej pojawi się także na stronie)

 

Informujemy także o nowym podziale obwodów na sektory.

Mapy obwodów z podziałem poniżej:

Mapa obwodu 180

Mapa obwodu 259

 

Sekretarz Koła

Radosław Jankowski